Loading...
ANIMACJE DLA DZIECI 2017-12-01T14:08:35+00:00

Project Description

Czy na Twojej imprezie będą także dzieci?

To nie problem! Dzięki animatorowi, dzieci będą miały zapewnioną rozrywkę, a nudna uroczystość zamieni się w niezapomnianą zabawę!

Jednocześnie każdy rodzic będzie mógł celebrować ten wyjątkowy dzień wspólnie z małymi pociechami. Zintegrujemy małych członków rodziny, kuzynostwo oraz pociechy przyjaciół pary młodej.

 

 

Jeżeli szukają państwo osoby która w ciekawy sposób zajmie czas Waszym maluchom, to ta oferta jest skierowana właśnie do Was!

Organizujemy czas wolny dzieciakom, podczas imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, urodziny , andrzejki czy imprezy firmowe. Jednym słowem powinniśmy być na każdej imprezie gdzie są najmłodsi! Dzieci przez cały czas będą uczestniczyć w zabawach i konkursach oraz aktywnie spędzać czas, jednocześnie będą bezpieczne pod okiem opiekunów!

W naszych głowach jest mnóstwo kreatywnych pomysłów na zabawy, których z pewnością nie zabraknie.  Będziemy malować twarze, aby każdy maluch na chwilę zamienił się w Batmana, kotka, motylka, pirata czy swoją ulubioną postać z bajki. Damy ponieść się fantazji w modelowaniu balonowych zwierzaków, tworząc małe balonowe zoo. Nie zabraknie również wielkich mydlanych baniek jak i tych malutkich. Potrafimy rozkręcić każdą imprezę i dostosować zabawy do wieku dzieciaków, tak aby mali goście mieli warunki do dobrej i wspólnej zabawy. Dzięki nam, rodzice zaproszonych maluchów, będą mogli swobodnie oddać się szaleństwu na parkiecie i wznosić toasty bez obaw o swoje dzieci.

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ