Loading...
IDEALNE WESELE 2017-11-17T11:51:04+00:00

Project Description

Marzysz o idealnym weselu?

Miłość, zaręczyny a następnie ślub i wesele.

Pojawia się uczucie, pojawiają się myśli, czas na realizację Waszych pomysłów!

Nie masz pomysłu na wesele? Ciekawe pomysły na wesele to coś czego szukasz? Skontaktuj się ze mną i poznaj moje pomysły na idealne wesele. Zabawy weselne, zabawy integracyjne, tańce, animacje, zorba na weselu.

Drodzy przyszli Państwo Młodzi, choć Wasze wesele nie będzie moim pierwszym, nie znaczy to wcale, że w mojej głowie jest już tylko znudzenie weselnym tematem.

Ten wyjątkowy dzień, jest dla mnie tak samo ważny, jak i dla Was.  Chcę zainspirować i zaproponować usługi, z których będziecie zadowoleni, aby ten wyjątkowy dzień pozostał na długo w Waszej pamięci. Współpracując z ludźmi, którzy kochają swoją pracę zadbamy aby już po wszystkim, wasi goście weselni mówili Wam że to było IDEALNE WESELE!

DJ na weselu?

Wesele z DJem to gwarancja udanej zabawy. Ponieważ każdy z gości może usłyszeć swoje ulubione piosenki w tej wersji, którą doskonale zna. Dobry DJ potrafi tak dobierać muzykę, aby każde pokolenie po weselu miało zakwasy na nogach. Muzyka to nieodłączny element każdego Ważnego wydarzenia. Pojawia się w momentach, które zostają w naszej pamięci na długo. Wybierzcie osobę, która sprawi, że tak się stanie.

Pozwólcie przyszli Państwo Młodzi aby DJ porwał Waszych gości weselnych do tańca. Tradycje, oczepiny, przyśpiewki, toasty i zabawy weselne mogą być oklepane i nudne, ale ja Wam na to nie pozwolę. Nowoczesne prowadzenie wesela, bez elementów z których później będziecie się wstydzić. Wyjątkowe zabawy weselne, których jeszcze nie znacie. Zintegruje wszystkich Waszych gości weselnych.

Moi klienci, których interesuje DJ na weselu najczęściej pochodzą z miejscowości Bielsko-Biała, Żywiec, Tychy, Katowice, Kraków, Andrychów, Cieszyn, Rybnik. Ale wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, nie ograniczam się do żadnej odległości, aby zagrać na Waszym weselu jeżeli tylko macie na to ochotę.
DJ Trikmen Bielsko-Biała, Żywiec, Andrychów, Cieszyn, Kozy, Wisła, Ustroń

Zobacz moje wcześniejsze realizacje.

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ