Galeria2017-11-21T14:45:49+00:00

GALERIA

” Znakomita oprawa muzyczna i sposób w jaki DJ poprowadził nasze wesele. Goście znakomicie się bawili. DJ TRIKMEN jest stworzony do tej roli, posiada wszelkie predyspozycje oraz prezencje, robi to z pasja i klasą, o czym się już przekonaliśmy bawiąc się wcześniej na weselu u koleżanki. Dziękujemy Tobie Jaśku za znakomitą zabawę, którą z chęcią byśmy przeżyli z Tobą jeszcze raz.W pełni polecamy tego właśnie DJ’a. ”

Marzena i Maciek

” Bardzo dziękuję za świetną zabawę, sam fakt że goście z drugiego wesela chcieli przyjść do nas to znaczy że super. Jeżeli ktoś będzie pytał o Dj to śmiało mogę Pana polecić. Pozdrawiam serdecznie ”

Katarzyna Pudełko

” Śmiało polecam, zabawy fajnie prowadzone, super muza, kontakt z DJ’em pierwsza klasa :) ”

Marcin

” Bardzo fajna impreza była! polecam tego DJ’a. ”

Piotr

” Profesjonalna obsługa muzyczna. Wszyscy goście na weselu dobrze się bawili. DJ zadbał o repertuar dla ludzi w każdym przedziale wiekowym. Zabawy także gościom bardzo się podobały. Zwłaszcza boks. Polecamy. ”

Kasia i Tomek

” Witam DJ świetnie się sprawdza, widać ze to jego pasja. Muzyka dostosowana do każdego, zabawa w zoo zrobiła furorę  Dziękujemy Jasiek za świetną zabawę na naszym weselu. ”

Ewelina i Artur

” Witaj, jak najbardziej jesteśmy w pełni zadowoleni z Ciebie, w jaki sposób poprowadziłeś nasze wesele, bardzo milo je wspominamy do tej pory i z ogromną przyjemnością możemy Cie polecić. Pozdrawiamy Cię serdecznie. ”

Marzena i Maciej