Loading...
ANIMACJE DLA DZIECI2018-07-23T19:40:15+00:00

Project Description

Czy na Twojej imprezie będą także dzieci?

To nie problem! Dzięki animatorowi, dzieci będą miały zapewnioną rozrywkę, a nudna uroczystość zamieni się w niezapomnianą zabawę!

Jednocześnie każdy rodzic będzie mógł celebrować ten wyjątkowy dzień wspólnie z małymi pociechami. Zintegrujemy małych członków rodziny, kuzynostwo oraz pociechy przyjaciół pary młodej.

 

Opieka podczas wesela na terenie Cieszyn. Skoki w workach i zabawy z chustą animacyjną Klanzy. Całonocna opieka dla dzieci w trakcie komunii.

 

Jeżeli szukają państwo osoby która w ciekawy sposób zajmie czas Waszym maluchom, to ta oferta jest skierowana właśnie do Was!

Organizujemy czas wolny dzieciakom, podczas imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, urodziny , andrzejki czy imprezy firmowe. Jednym słowem powinniśmy być na każdej imprezie gdzie są najmłodsi! Dzieci przez cały czas będą uczestniczyć w zabawach i konkursach oraz aktywnie spędzać czas, jednocześnie będą bezpieczne pod okiem opiekunów!

W naszych głowach jest mnóstwo kreatywnych pomysłów na zabawy, których z pewnością nie zabraknie.  Będziemy malować twarze, aby każdy maluch na chwilę zamienił się w Batmana, kotka, motylka, pirata czy swoją ulubioną postać z bajki. Damy ponieść się fantazji w modelowaniu balonowych zwierzaków, tworząc małe balonowe zoo. Nie zabraknie również wielkich mydlanych baniek jak i tych malutkich. Potrafimy rozkręcić każdą imprezę i dostosować zabawy do wieku dzieciaków, tak aby mali goście mieli warunki do dobrej i wspólnej zabawy. Dzięki nam, rodzice zaproszonych maluchów, będą mogli swobodnie oddać się szaleństwu na parkiecie i wznosić toasty bez obaw o swoje dzieci.

Opieka podczas wesela w Bielsko-Biała i Milówka. Basen z kulkami i zabawy ruchowe. Całodobowa opieka dla dzieci podczas imprezy.
Animatorka dla dzieci w Bielsko-Biała i Żywiec. Przeciągnie liny, skoki w workach i zabawy ruchowe. Całodobowa opieka dla dzieci podczas komunii.
Animacje na terenie Czechowice-Dziedzice. Pokazy baniek mydlanych i zabawy z chustą animacyjną. Całonocna opieka dla dzieci w czasie urodzin.
Animacje w Andrychów. Przeciągnie liny, skoki w workach i zabawy ruchowe. Całonocna opieka dla dzieci podczas imprezy.Animacje dla dzieci w Bielsko-Biała i Żywiec. Malowanie twarzy i modelowanie balonów. Całonocna opieka dla dzieci w czasie imprezy.
Animacje weselne w Czechowice-Dziedzice. Przeciągnie liny, skoki w workach i zabawy ruchowe. Całonocna opieka dla dzieci w czasie imprezy.
Opieka dla dzieci na terenie Milówka. Skoki w workach i przeciągnie liny. Całodobowa opieka dla dzieci podczas urodzin.Animacje w Cieszyn. Skoki w workach i zabawy z chustą animacyjną Klanzy. Całodobowa opieka dla dzieci podczas imprezy.Opieka podczas wesela w Milówka. Przeciągnie liny, skoki w workach i zabawy ruchowe. Całodobowa opieka dla dzieci w czasie wesela.
Organizacja urodzin dla dzieci w Bielsko-Biała i Żywiec. Pokazy baniek mydlanych i zabawy z chustą animacyjną. Całonocna opieka dla dzieci w czasie imprezy.
Animacje dla dzieci w Bielsko-Biała i Żywiec. Malowanie twarzy i modelowanie balonów. Całonocna opieka dla dzieci w czasie imprezy.
Wodzirej nOpieka dla dzieci w Milówka. Pokazy baniek mydlanych i zabawy z chustą animacyjną. Całonocna opieka dla dzieci w trakcie wesela.a imprezę w Żywiec i Cieszyn. animatorka na weselu. Pomysły na wesele, sprawdzony DJ na wesele Cieszyn. Wynajem samochodów do ślubu
Opieka podczas wesela w Bielsko-Biała i Jeleśnia. Malowanie twarzy, robienie tatuaży oraz modelowanie zwierzątek z baloników. Całonocna opieka dla dzieci podczas komunii.
Animacje weselne w Bielsko-Biała i Katowice. Skoki w workach i przeciągnie liny. Całonocna opieka dla dzieci w trakcie wesela.Organizacja urodzin dla dzieci na terenie Żywiec. Malowanie twarzy i modelowanie balonów. Całonocna opieka dla dzieci w trakcie imprezy.Animacje weselne na terenie Bielsko-Biała i Żywiec. Basen z kulkami i zabawy ruchowe. Całonocna opieka dla dzieci podczas komunii.Animacje na terenie Żywiec. Skoki w workach i zabawy z chustą animacyjną Klanzy. Całodobowa opieka dla dzieci podczas wesela.Animatorka dla dzieci na terenie Bielsko-Biała i Milówka. Pokazy baniek mydlanych i zabawy z chustą animacyjną. Całonocna opieka dla dzieci w trakcie komunii.
KONTAKT

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ